Naše pivo

Kanec je pivo pro pořádné chlapy a odvážné ženy, které mají rády divočáky. Je to pivo bez zbytečných řečí kolem. Neusrkává se, pije se až do dna. Kanec je silný, ale neporazí vás. Kanec není svině. Je to férové pivo vyrobené výhradně z tuzemských surovin. Kvalita piva je pro nás důležitější než množství, ale nemusíte se bát. Našim Kancům se daří skvěle a hned tak nevyhynou.

EXTRA CHMELENÝ KANEC
OBSAH ALKOHOLU 4,1 % OBJ.

Pořádně hořká poctivá desítka s vyšší hořkostí a zlatavou barvou vás určitě osloví. Každou várku chmelíme extra na čtyřikrát, a to pouze z českých odrůd chmele v přesně daných časech a množstvích, díky čemuž si pivo zachová příjemné aroma a chuť chmele.

EXTRA CHMELENÝ KANEC 10

KANEC 11 hořký
OBSAH ALKOHOLU 4,5 % OBJ.

Nová jedenáctka vás zaručeně nezklame. Světlý ležák jantarové barvy, střední plnosti s hustou pěnou a vyšším chmelením vás ohromí svou hořkostí. Tu pivu dodávají výhradně české odrůdy chmele Agnus, Sládek a Žatecký poloraný červeňák. Po každém doušku zůstává ještě dlouhou dobu příjemná hořkost na jazyku.

KANEC 11 hořký

PRÉMIOVÝ LEŽÁK KANEC
OBSAH ALKOHOLU 5 % OBJ.

Dekokce na dva rmuty, to je kouzlo staročeské receptury, podle níž vaříme našeho prémiového Kance. Všechny složky jsou výhradně domácího původu, protože nejlepší české pivo se vždycky vařilo z plodů naší země. Kance pak necháme kvasit v otevřených kádích ve spilce a nakonec zraje v ležáckých tancích až dva měsíce. A výsledek? Krásná sytá barva a hustá bílá pěna. Vyvážená chuť s jemným řízem. Už před sebou vidíte ten orosený půllitr?

PRÉMIOVÝ LEŽÁK KANEC

POLOTMAVÝ LEŽÁK KANEC
OBSAH ALKOHOLU 5 % OBJ.

Není ležák jako ležák. Pokud máte rádi pivo silné, ale s jemnou chutí a vůní po karamelovém sladu, určitě si oblíbíte našeho polotmavého Kance. Pro svou výjimečnost chutná i ženám, které ocení dobré pivo. Měděná barva s bronzovými odlesky není ani tmavá, ani světlá, je prostě tak akorát. Stejně jako střední říz a hořkost na jazyku. Polotmavý Kanec je ležák, který vás postaví na nohy.

POLOTMAVÝ LEŽÁK KANEC

KANEC 13 NACHMELENÁ ZA STUDENA
OBSAH ALKOHOLU 5,2 % OBJ.

Co znamená být vskutku řádně nachmelený, to vám ukáže jen Kanec 13. Naše novinka stylu India Pale Lager vznikla spojením dvou pivních stylů, ležáku a India Pale Ale. Výsledkem je světlé silné pivo Kanec 13 s lahodnou chmelovou chutí. I když prochází spodním kvašením, je chmelen hned pětkrát, z toho jednou za studena. Odrůdy chmele Žatecký poloraný červeňák, Vital a Citra dodají pivu typickou chuť a nezaměnitelnou vůni s jemnými citrusovými odstíny.

KANEC 13 NACHMELENÁ ZA STUDENA

KANEC 15 Tmavý
OBSAH ALKOHOLU 6,5 % OBJ.

Tmavý speciál s mírně karamelizovanou příchutí, jemnou hořkostí a krémovou pěnou vaříme jen jednou v roce na Vánoce. Podtrhuje tak výjimečnost těchto svátečních chvil. Obsah alkoholu je 6,5 % obj.

KANEC 15 Tmavý